Баба Мара кани две свой приятел…

Баба Мара кани две свой приятелки на гости.Тъй като зобравяла доста, решила да си запише какво да ги почерпи.
1. бонбони
2. кафе
3. бисквитки
Дошли бабите на гости. Мара обаче забравила къде е оставила така ценното листче. Въпреки това обаче се сетила, че трябва първо да ги почерпи с бонбони. След това им дала пак бонбони и така докато свършила цялата кутия.
Тръгнали си двете баби и едната казала на другата:
– Тая Мара и по една бонбона не почерпи.
– Ти пък къде си виждала Мара? – попитала смаяно другата старица.

Бог слезнал на земята и казал н…

Бог слезнал на земята и казал на едно семейство негри:
– Ако преминете тази река, ще станете бели.
Бащата не повярвал и я преминал. Станал бял. Майката преминала – и тя бяла. Голямата сестра преминала и тя станала бяла. Бебето наджапало, но щяло да се удави и извикало към баща му да го спаси, но той се обърнал и казал:
– Разкарай се, мръсен негър! – и си тръгнал.

Какво е черно, в черно, в черно…

Какво е черно, в черно, в черно, в черно?
Бременна негърка в тъмен тунел през нощта!

Обява във вестник:“Изгубено…

Обява във вестник:
„Изгубено е куче. Отличителни белези: без едно око, без един крак и без зъби. Отговаря на името Лъки.“

Жената е като китайски вентилат…

Жената е като китайски вентилатор:
Първо спира да духа, след това спира да се врътка, а накрая само бучи и хаби ток.

Някаква баба отишла на гробищата

Някаква баба отишла на гробищата да види гроба на починалия си мъж, обаче защото отдавна не била идвала се изгубила. Гледа насреща си някакъв младеж и го пита:
– Извинете, знаете ли къде е парцел 73?
А оня й вика:
– Ама бабо, защо изобщо си станала като не знаеш как да се върнеш?

Не ми викай, защото ще пострадаш

– Не ми викай, защото ще пострадаш!!!
– От какво?!
– От черепно-мозъчна травма!

Възрастна съпрузи се разхождат …

Възрастна съпрузи се разхождат в парка. Жената казва:
– Пешо, помниш ли как ме чакаше ей на онази пейка преди 38 години?
– Помня, там пак седи някакъв идиот…

Двама приятели решили да се под…

Двама приятели решили да се подиграят на една старица.
– Добър ден, майко на магаретата. – казали й те.
– Добър ден, чеда мои! – отвърнала старицата.

Един жабок отишъл при ясновидка…

Един жабок отишъл при ясновидка и попитал:
– Кажи ми, ще срещна ли скоро някое младо момиче?
Ясновидката отговорила:
– Да, ще я срещнеш!
– Къде – в бар или на парти?
– В часа по биология.