Компютрите са като климатици … 19/02/2000 Сподели във Facebook чуруликане на Х tweet Компютрите са като климатици – не работят добре като отвориш Windows. СВЪРЗАНИ ВИЦОВЕОЩЕ ВИЦОВЕ При гадателка: Снощи сънув… О, Windows!Три дена хра… Пред офиса на Майкрософт намери… В ресторанта на компания „Майкр… Някакъв се хвали:“Вчера инс… Sony has announced its own…